Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Karibik

Vydejte se spolu s námi na zájezd do oblasti Karibského moře a objevte krásy ostrovů této destinace. Všechny ostrovy se nachází v tropickém pásu severní polokoule a oddělují Karibské moře a Mexický záliv od Atlantského oceánu.

Klenotem Karibiku je ostrov snů St. Barth. Na rozloze pouhých 21km2 s překrásnými plážemi, luxusními butiky, stovkami tradičních domů a tropickými zahradami můžete popustit uzdu svým snům a fantazii. Ostrov St. Barth poskytuje klid pro dokonalý odpočinek těla i mysli.

St. Maarten /St. Martin je nádherný tropický ostrov v samém srdci Karibiku, obklopený 37 krásnými plážemi.

Dominikánská republika je pro své nádherné bílé pláže a průzračně čistou vodu oblíbenou a vyhledávanou turistickou destinací. Ne nadarmo se jí říká „jantarová perla Karibiku“.Pláže Dominikánské republiky s více jak 1288 kilometry pobřeží objímají nedotčenou přírodu ve vnitrozemí. Ačkoliv se rozloha tropických deštných lesů rapidně zmenšila, monumentální horské hřebeny, podivuhodné řeky a vodopády spolu s mangrovníkovými lesy ve vás navodí pocit pravé divočiny. Za shlédnutí také stojí návštěva historických památek.

Zájezd do Karibiku je perfektním cílem pro ty, kteří milují moře, krásné pláže a vodní sporty od šnorchlování přes potápění až po hlubokomořský rybolov.

Ostrov St. Barth

St. Barth

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hi!!

(Gabčíček, 11. 3. 2009 10:15)

Ahoj.. Máš mooc krásné stránky i přez to že tu vůbec, ale vůbec nic nemáš.. Ale to je jedno mě se líbí i tak :D